logo

Wykaz uczniów 2014/2015
 

Klasa 1s4:
Klasa 2s4:


Klasa 3s4:

 





 Wykaz uczniów 2013/2014:

Klasa 1s4:

Klasa 2s4:




Klasa 3s4: 
 

Wykaz uczniów 2012/2013:


Klasa 1s4:




Klasa 2s4:





Klasa 3s4:


Rok szkolny 2011/2012

Klasa I s4
1.Bożyk Szymon Pomorzanin Toruń
2.Dawid Michał Pomorzanin Toruń
3.Fortalski Piotr Plejada Nysa
4.Grajczyński Maciej AZS - AWF Poznań
5.Karaszewski Adrian AZS-AWF Poznań
6.Kasperski Marcin Plejada Nysa
7.Lis Piotr Pocztowiec Poznań
8.Mularczyk Marcin Warta Poznań
9.Nakonieczny Wojciech Plejada Nysa
10.Walczak Bartosz AZS-AWF Poznań
11.Wieczorek Maciej MKS Siemianowice
12.Mzyk Sebastian MKS Siemianowice
13.Woźniak Arkadiusz Polonia Skierniewice
14.Zawadzki Mateusz AZS-AWF Poznań
15.Tomkowiak Łukasz AZS-AWF Poznań

Klasa II s4

1.Balcerek Patrycja Start Brzeziny
2.Grabarek Bartosz KS Pomorzanin Toruń
3.Gumny Mikołaj KS Warta Poznań
4.Matuszczyk Marcin Ósemka Tarnowskie Góry
5.Popiołkowski Mateusz KS Pomorzanin Toruń
6.Rogacka Violetta KS Pocztowiec Poznań
7.Rychlewicz Dawid KS Pocztowiec Poznań
8.Sikorska Sandra LKS Rogowo
9.Sławińska Paula Start Brzeziny
10.Solarek Magdalena Start Brzeziny
11.Wrzesiński Kamil LKS Gąsawa
12. Mrówka Agnieszka Start Brzeziny



Klasa III s 4
1.Blaszkiewicz Alicja KS Pocztowiec Poznań
2.Bosacki Jakub LKS Rogowo
3.Bratkowska Katarzyna LKS Rogowo
4.Chojnacki Daniel LKS Rogowo
5.Hanuszkiewicz Jakub KS Warta Poznań
6.Hulbój Mateusz MKS Siemianowice
7.Hyla Patrycja LKS Rogowo
8.Ignasiak Katarzyna KS Pocztowiec Poznań
9.Marcinkowska Adrianna KS Pocztowiec Poznań
10.Nojgebauer Rafał LKS Rogowo
11.Obst Mateusz KS Pocztowiec Poznań
12.Pawlak Marzena Start Brzeziny
13.Dziuda Romuald KS Pocztowiec Poznań
14.Stachowiak Daniel KS Pocztowiec Poznań
15.Staniszewska Kinga LKS Rogowo
16.Szotek Bartosz MOSiR Cieszyn
17.Wojcieszyński Hubert KS Pocztowiec Poznań
18.Wojtaś Weronika LKS Rogowo
19.Łuczka Łukasz


Rok szkolny 2010/2011

klasa I s4
1.Balcerek Patrycja Start Brzeziny
2.Burdzińska Agata LKS Rogowo
3.Grabarek Bartosz KS Pomorzanin Toruń
4.Gumny Mikołaj KS Warta Poznań
5.Matuszczyk Marcin Ósemka Tarnowskie Góry
6.Popiołkowski Mateusz KS Pomorzanin Toruń
7.Pucka Olga KS Polonia Środa WLKP.
8.Rogacka Violetta KS Pocztowiec Poznań
9.Rychlewicz Dawid KS Pocztowiec Poznań
10.Sikorska Sandra LKS Rogowo
11.Sławińska Paula Start Brzeziny
12.Solarek Magdalena Start Brzeziny
13.Wrzesiński Kamil LKS Gąsawa
14. Mrówka Agnieszka Start Brzeziny



Klasa II s 4
1.Blaszkiewicz Alicja KS Pocztowiec Poznań
2.Bosacki Jakub LKS Rogowo
3.Bratkowska Katarzyna LKS Rogowo
4.Chojnacki Daniel LKS Rogowo
5.Hanuszkiewicz Jakub KS Warta Poznań
6.Hulbój Mateusz MKS Siemianowice
7.Hyla Patrycja LKS Rogowo
8.Ignasiak Katarzyna KS Pocztowiec Poznań
9.Marcinkowska Adrianna KS Pocztowiec Poznań
10.Nojgebauer Rafał LKS Rogowo
11.Obst Mateusz KS Pocztowiec Poznań
12.Pawlak Marzena Start Brzeziny
14.Rzepkowski Kamil KS Pomorzanin Toruń
15.Stachowiak Daniel KS Pocztowiec Poznań
16.Staniszewska Kinga LKS Rogowo
17.Szotek Bartosz MOSiR Cieszyn
18.Wojcieszyński Hubert KS Pocztowiec Poznań
19.Wojtaś Weronika LKS Rogowo
20.Łuczka Łukasz LKS Rogowo


Klasa III s4
1.Biskup Mateusz KS Lipno Stęszew
2.Bułka Patryk Plejada Nysa
3.Chalamski Daniel WKS Grunwald Poznań
4.Działa Artur Plejada Nysa
5.Iwaszko Tomasz Plejada Nysa
6.Konieczny Artur LKS Gąsawa
7.Krokosz Adrian LKS Rogowo
8.Krupiński Adrian LKS Gąsawa
9.Major Kamil Kolejarz Gliwice
10.Mikulski Hubert LKS Rogowo
11.Pacanowski Maciej LKS Rogowo
12.Piotrowski Paweł Ósemka Tarnowskie Góry
13.Rajca Kamil Plejada Nysa
14.Sosińska Weronika LKS Rogowo
15.Wilczyńska Beata KS Pocztowiec Poznań
16.Walasek Oriana UKS Pobiedziska


Wykaz uczniów rok szkolny 2009/2010

cc

Klasa II s4
1.Biskup Mateusz KS Lipno Stęszew
2.Bułka Patryk Plejada Nysa
3.Chalamski Daniel WKS Grunwald Poznań
4.Chwalisz Patryk KS Pocztowiec Poznań
5.Działa Artur Plejada Nysa
6.Dziuda Romuald KS Pocztowiec Poznań
7.Iwaszko Tomasz Plejada Nysa
8.Konieczny Artur LKS Gąsawa
9.Krokosz Adrian LKS Rogowo
10.Krupiński Adrian LKS Gąsawa
11.Łuczka Łukasz LKS Rogowo
12.Major Kamil Kolejarz Gliwice
13.Mikulski Hubert LKS Rogowo
14.Pacanowski Maciej LKS Rogowo
15.Piotrowski Paweł Ósemka Tarnowskie Góry
16.Rajca Kamil Plejada Nysa
17.Sosińska Weronika LKS Rogowo
18.Wilczyńska Beata KS Pocztowiec Poznań
19.Walasek Oriana UKS Pobiedziska

Klasa III s4
1.Bogucki Rafał Sokół Warszawa
2.Grabianowska Patrycja WKS Grunwald Poznań
3.Kisielewski Mateusz WKS Grunwald Poznań
4.Kosmaczewski Łukasz UKS Pobiedziska
5.Królczyk Paweł WKS Grunwald poznań
6.Jasek Dominik Plejada Nysa
7.Nowak Michał LKS Gąsawa
8.Pawela Hubert KS Warta Poznań
9.Pacanowski Szymon LKS Rogowo
10.Sławińska Karolina LKS Rogowo
11.Sztybrych Małgorzata KS Budowlani Łódź


Wykaz uczniów ZSMS w Poznaniu rok szkolny 2008/2009

Klasa I s4 Klub sportowy

1. Biskup Mateusz Lipno Stęszew

2. Chalamski Daniel WKS Grunwald Poznań

3. Chwalisz Patryk KS Pocztowiec Poznań

4. Czerwinski Łukasz KS Pocztowiec Poznań

5. Dziuda Romuald KS Pocztowiec Poznań

6. Iwaszko Tomasz Plejada Nysa

7. Katulski Piotr LKS Gąsawa

8. Konieczny Artur LKS Gąsawa

9. Krokosz Adrian LKS Rogowo

10. Król Damian Kolejarz Gliwice

11. Krupiński Adrian LKS Gąsawa

12. Łuczka Łukasz LKS Rogowo

13. Major Kamil Kolejarz Gliwice

14. Mikulski Hubert LKS Rogowo

15. Nadobnik Wojciech WKS Grunwald Poznań

16. Pacanowski Maciej LKS Rogowo

17. Piotrowski Paweł Ósemka Tarnowskie Góry

18. Rajca Kamil Plejada Nysa

19. Walasek Oriana UKS Pobiedziska

20. Wilczyńska Beata KS Pocztowiec Poznań

Klasa II s4

1. Bogucki Rafał Sokół Warszawa

2. Bułka Patryk Plejada Nysa

3. Działa Artur Plejada Nysa

4. Kisielewski Mateusz KS Pocztowiec Poznań

5. Kosmaczewski Łukasz UKS Pobiedziska

6. Królczyk Paweł WKS Grunwald Poznań

7. Mikulski Łukasz LKS Rogowo

8. Nowak Michał LKS Gąsawa

9. Pacanowski Szymon LKS Rogowo

10. Pawela Hubert KS Warta Poznań

11. Grabianowska Patrycja WKS Grunwald Poznań

12. Sławińska Karolina LKS Rogowo

13. Sztybrych Małgorzata Budowlani Łódź

Klasa III s4

1. Biskupski Adrian Budowlani Łódź

2. Bratkowski Paweł LKS Rogowo

3. Ferenc Maciej Plejada Nysa

4. Jasek Dominik Plejada Nysa

5. Gozdowski Karol Budowlani Łódź

6. Lewandowski Jakub KS Pocztowiec Poznań

7. Pacanowski Artur LKS Rogowo

8. Poltaszewski Mateusz Start Gniezno

9. Rochalski Tomasz Plejada Nysa

10. Semonowicz Jakub KS Warta Poznań

11. Polewczak Paulina Start Brzeziny

12. Wawrzonek Michalina Start Brzeziny



Wykaz uczniów ZSMS w Poznaniu rok szkolny 2007/2008

Klasa Is4 Klub sportowy

1. Bogucki Rafał Sokół Warszawa

2. Bułka Patryk Plejada Nysa

3. Działa Artur Plejada Nysa

4. Kisielewski Mateusz KS Pocztowiec Poznań

5. Kosmaczewski Łukasz UKS Pobiedziska

6. Królczyk Paweł WKS Grunwald Poznań

7. Markowicz Tomasz Budowlani Łódź

8. Mielczarek Damian Ósemka Tarnowskie Góry

9. Nowak Michał LKS Gąsawa

10. Pacanowski Szymon LKS Rogowo

11. Pawela Hubert KS Warta Poznań

12. Rusajczyk Rafał Ósemka Tarnowskie Góry

13. Stotko Mateusz KS Pocztowiec Poznań

14. Wisniewski Kamil Plejada Nysa

15. Bartnicka Krzysztofa Start Brzeziny

16. Grabianowska Patrycja WKS Grunwald Poznań

17. Purol Weronika LKS Gąsawa

18. Sławińska Karolina LKS Rogowo

19. Sztybrych Małgorzata Budowlani Łódź

Klasa II s4

1. Biskupski Adrian Budowlani Łódź

2. Bratkowski Paweł LKS Rogowo

3. Chęś Bartosz LKS Gąsawa

4. Ferenc Maciej Plejada Nysa

5. Jasek Dominik Plejada Nysa

6. Gozdowski Karol Budowlani Łódź

7. Lewandowski Jakub KS Pocztowiec Poznań

8. Pacanowski Artur LKS Rogowo

9. Poltaszewski Mateusz Start Gniezno

10. Półtorak Krzysztof WKS Grunwald Poznań

11. Rochalski Tomasz Plejada Nysa

12. Semonowicz Jakub KS Warta Poznań

13. Polewczak Paulina Start Brzeziny

14. Wawrzonek Michalina Start Brzeziny

Klasa III s4

1. Bajon Przemysław Polonia Skierniewice

2. Bednarski Tomasz Zdrój Ciechocinek

3. Bratkowski Filip LKS Rogowo

4. Janiszewski Maciej Bałagany Łubianka

5. Kalczyński Denis LKS Rogowo

6. Siejkowski Bartosz KS Pocztowiec Poznań

7. Szwarcer Krystian MKS Siemianowice

8. Waraczewski Piotr Polonia Środa Wlkp.

9. Wilkoński Błażej LKS Rogowo

10. Zimnicki Dawid Ósemka Tarnowskie Góry

11. Czerwińska Karolina KS Pocztowiec Poznań

12. Kosmaczewska Sandra UKS Pobiedziska

13. Wybieralska Katarzyna KS Pocztowiec Poznań



Wykaz uczniów ZSMS w Poznaniu rok szkolny 2006/2007

Klasa I s4 Klub sportowy

1. Biskupski Adrian Budowlani Łódź

2. Bratkowski Paweł LKS Rogowo

3. Chęś Bartosz LKS Gąsawa

4. Ferenc Maciej Plejada Nysa

5. Lewandowski Jakub KS Pocztowiec Poznań

6. Jasek Dominik Plejada Nysa

7. Kuczkowski Marcel LKS Rogowo

8. Pacanowski Artur LKS Rogowo

9. Pawela Hubert KS Warta Poznań

10. Poltaszewski Michał Start Gniezno

11. Półtorak Krzysztof WKS Grunwald Poznań

12. Przybysz Bartosz Swarek Swarzędz

13. Rochalski Tomasz Plejada Nysa

14. Sandułow Tomasz WKS Grunwald Poznań

15. Semonowicz Jakub KS Warta Poznań

16. Polewczak Paulina Start Brzeziny

17. Wawrzonek Michalina Start Brzeziny

Klasa II s4

1. Bajon Przemysław Polonia Skierniewice

2. Bednarski Tomasz Zdrój Ciechocinek

3. Bratkowski Filip LKS Rogowo

4. Dawid Bartosz KS Pomorzanin Toruń

5. Gozdowski Karol Budowlani Łódź

6. Janiszewski Maciej Bałagany Łubianka

7. Kalczyński Denis LKS Rogowo

8. Kulpa Łukasz KS Pomorzanin Toruń

9. Poltaszewski Mateusz Start Gniezno

10. Siejkowski Bartosz KS Pocztowiec Poznań

11. Stań Adam Polonia Skierniewice

12. Szwarcer Krystian MKS Siemianowice

13. Waraczewski Piotr Polonia Środa Wlkp.

14. Wilkoński Błażej LKS Rogowo

15. Zadka Wojciech KS Pomorzanin Toruń

16. Czerwińska Karolina KS Pocztowiec Poznań

17. Kosmaczewska Sandra UKS Pobiedziska

18. Wybieralska Katarzyna KS Pocztowiec Poznań







Klasa III s4

1. Bednarski Mariusz Zdrój Ciechocinek

2. Człapa Michał WKS Grunwald Poznań

3. Komarek Mateusz MKS Siemianowice

4. Kozłowski Piotr LKS Rogowo

5. Kubiak Adrian LKS Rogowo

6. Kulpa Rafał KS Pomorzanin Toruń

7. Majchrzak Karol LKS Rogowo

8. Mendowski Tomasz Stella Gniezno

9. Miś Łukasz Stella Gniezno

10. Oszyjczyk Szymon KS Warta Poznań

11. Pięta Wojciech KS Pocztowiec Poznań

12. Pomes Piotr KS Pocztowiec Poznań

13. Pulwicki Andrzej KS Pocztowiec Poznań

14. Siejkowski Michał KS Pocztowiec Poznań

15. Sitarek Bartosz Polonia Skierniewice

16. Żbik Bartosz Ósemka Tarnowskie Góry




Wykaz uczniów ZSMS w Poznaniu rok szkolny 2005/2006

Klasa I s4 Klub sportowy

1. Bajon Przemysław Polonia Skierniewice

2. Bednarski Tomasz Zdrój Ciechocinek

3. Dawid Bartosz KS Pomorzanin Toruń

4. Gozdowski Karol Budowlani Łódź

5. Janiszewski Maciej Bałagany Łubianka

6. Kalczyński Denis LKS Rogowo

7. Karge Kacper LKS Gąsawa

8. Kulas Łukasz LKS Gąsawa

9. Kulpa Łukasz KS Pomorzanin Toruń

10. Poltaszewski Mateusz Start Gniezno

11. Siejkowski Bartosz KS Pocztowiec Poznań

12. Stań Adam Polonia Skierniewice

13. Szwarcer Krystian MKS Siemianowice

14. Waraczewski Piotr Polonia Środa Wlkp.

15. Wilkoński Błażej LKS Rogowo

16. Zadka Wojciech KS Pomorzanin Toruń

17. Czerwińska Karolina KS Pocztowiec Poznań

18. Kosmaczewska Sandra UKS Pobiedziska

19. Królikowska Paulina KS Pocztowiec Poznań

20. Wybieralska Katarzyna KS Pocztowiec Poznań





Klasa II s4

1. Bednarski Mariusz Zdrój Ciechocinek

2. Człapa Michał WKS Grunwald Poznań

3. Komarek Mateusz MKS Siemianowice

4. Kot Jarosław Polonia Skierniewice

5. Kozłowski Piotr LKS Rogowo

6. Kubiak Adrian LKS Rogowo

7. Kulpa Rafał KS Pomorzanin Toruń

8. Mendowski Tomasz Stella Gniezno

9. Miś Łukasz Stella Gniezno

10. Oszyjczyk Szymon KS Warta Poznań

11. Pięta Wojciech KS Pocztowiec Poznań

12. Pomes Piotr KS Pocztowiec Poznań

13. Pulwicki Andrzej KS Pocztowiec Poznań

14. Siejkowski Michał KS Pocztowiec Poznań

15. Sitarek Bartosz Polonia Skierniewice

16. Żbik Bartosz Ósemka Tarnowskie Góry

17. Majchrzak Karol LKS Rogowo

Klasa III s4

1. Borowski Rafał Budowlani Łódź

2. Buczkowski Paweł WKS Grunwald Poznań

3. Cempa Stanisław Plejada Nysa

4. Człapa Bartosz WKS Grunwald Poznań

5. Hensler Tomasz KS Warta Poznań

6. Iwaszko Marcin Plejada Nysa

7. Kmita Mateusz Kometa Gliwice

8. Kolaczek Mateusz Kometa Gliwice

9. Korbik Marcin KS Pocztowiec Poznań

10. Krawiec Bartłomiej Kometa Gliwice

11. Krojec Michał MOSiR Cieszyn

12. Kubiak Paweł LKS Rogowo

13. Kunowski Bartosz KS Pocztowiec Poznań

14. Masierak Maciej Zdrój Ciechocinek

15. Mokrzycki Bartłomiej Kometa Gliwice

16. Sojka Dawid Kometa Gliwice

17. Staniczek Łukasz Mustangi Siemianowice

18. Stanosz Jarosław Plejada Nysa

19. Stasiak Jarosław Zdrój Ciechocinek

20. Szymkowiak Wojciech KS Warta Poznań


Wykaz uczniów ZSMS w Poznaniu rok szkolny 2004/2005

Klasa I s4 Klub sportowy

1. Bednarski Mariusz Zdrój Ciechocinek

2. Człapa Michał WKS Grunwald Poznań

3. Kot Jarosław Polonia Skierniewice

4. Kozłowski Piotr LKS Rogowo

5. Kubiak Adrian LKS Rogowo

6. Kulpa Rafał Pomorzanin Toruń

7. Majchrzak Karol LKS Rogowo

8. Mendowski Tomasz Stella Gniezno

9. Pięta Wojciech KS Pocztowiec Poznań

10. Pomes Piotr KS Pocztowiec Poznań

11. Pulwicki Andrzej KS Pocztowiec Poznań

12. Rutkowski Daniel Polonia Skierniewice

13. Siejkowski Michał KS Pocztowiec Poznań

14. Sitarek Bartosz Polonia Skierniewice

15. Zbik Bartosz Ósemka Tarnowskie Góry

Klasa II s4

1. Borowski Rafał Budowlani Łódź

2. Buczkowski Paweł WKS Grunwald Poznań

3. Cempa Stanisław Plejada Nysa

4. Człapa Bartosz WKS Grunwald Poznań

5. Hensler Tomasz KS Warta Poznań

6. Iwaszko Marcin Plejada Nysa

7. Kmita Mateusz Kometa Gliwice

8. Kolaczek Mateusz Kometa Gliwice

9. Korbik Marcin KS Pocztowiec Poznań

10. Krawiec Bartłomiej Kometa Gliwice

11. Krojec Michał MOSiR Cieszyn

12. Kubiak Paweł LKS Rogowo

13. Kunowski Bartosz KS Pocztowiec Poznań

14. Marszał Michał Polonia Skierniewice

15. Masierak Maciej Zdrój Ciechocinek

16. Mokrzycki Bartłomiej Kometa Gliwice

17. Sojka Dawid Kometa Gliwice

18. Staniczek Łukasz Mustangi Siemianowice

19. Stanosz Jarosław Plejada Nysa

20. Stasiak Jarosław Zdrój Ciechocinek

21. Szymkowiak Wojciech KS Warta Poznań

22. Świtalski Krzysztof KS Pocztowiec Poznań

23. Tomczak Mateusz KS Pocztowiec Poznań



Klasa III s4

1. Buczkowski Bartosz KS Warta Poznań

2. Czaplinski Mateuusz KS Pocztowiec Poznań

3. Górny Tomasz KS Warta Poznań

4. Karczewski Marcin Polonia Skierniewice

5. Kulpa Jarosław KS Pomorzanin Toruń

6. Lis Grzegorz KS Warta Poznań

7. Lisowski Kamil Plejada Nysa

8. Michalak Dariusz KS Pocztowiec Poznań

9. Napiórkowski Piotr Polonia Skierniewice

10. Plewa Michał LKS Gąsawa

11. Rataj Waldemar LKS Gąsawa

12. Siejkowski Mateusz KS Pocztowiec Poznań

13. Sychowski Tomasz Plejada Nysa

14. Wachowiak Krzysztof KS Warta Poznań

15. Żywiczka Bartosz KS Pomorzanin Toruń



Wykaz uczniów ZSMS w Poznaniu rok szkolny 2003/2004



Klasa I s3 Klub sportowy

1. 1.Bereza Paweł Kometa Gliwice

2. 2.Kmita Mateusz Kometa Gliwice

3. 3.Kolaczek Mateusz Kometa Gliwice

4. 4.Krawiec Bartłomiej Kometa Gliwice

5. 5.Lisoń Mateusz Kometa Gliwice

6. 6.Mokrzycki Bartłomiej Kometa Gliwice

7. 7.Sojka Dawid Kometa Gliwice

8. 8.Staniczek Łukasz Mustangi Siemianowice

9. 9.Iwaszko Marcin Plejada Nysa

10. 10.Cempa Stanisław Plejada Nysa

11. 11.Jamrozowicz Paweł Plejada Nysa

12. 12.Jurkowski Kamil Plejada Nysa

13. 13.Stanosz Jarosław Plejada Nysa

14. 14.Masierak Maciej Zdrój Ciechocinek

15. 15.Stasiak Jarosław Zdrój Ciechocinek

16. 16.Borowski Rafał Budowlani Łódź

Klasa I s4

1. Krysztofiuk Maciej Polonia Środa Wlkp.

2. Marszał Michał Polonia Skierniewice

3. Kubiak Paweł LKS Rogowo

4. Pazderski Kamil LKS Rogowo

5. Szafraniak Dawid LKS Gąsawa

6. Hensler Tomasz KS Warta Poznań

7. Tomczak Mateusz KS Pocztowiec Poznań

8. Świtalski Krzysztof KS Pocztowiec Poznań

9. Kunowski Bartosz KS Pocztowiec Poznań

10. Korbik Marcin KS Pocztowiec Poznań

11. Buczkowski Paweł WKS Grunwald Poznań

12. Górecki Tomasz WKS Grunwald Poznań

13. Szymkowiak Wojciech KS Warta Poznań

14. Człapa Bartosz WKS Grunwald Poznań

Klasa II s3



1. Buczkowski Bartosz KS Warta Poznań

2. Górny Tomasz KS Warta Poznań

3. Lis Grzegorz KS Warta Poznań

4. Wachowiak Krzysztof KS Warta Poznań

5. Czapliński Mateusz KS Pocztowiec Poznań

6. Michalak Dariusz KS Pocztowiec Poznań

7. Siejkowski Mateusz KS Pocztowiec Poznań

8. Kulpa Jarosław KS Pomorzanin Toruń

9. Żywiczka Bartosz KS Pomorzanin Toruń

10. Plewa Michał LKS Gąsawa

11. Rataj Waldemar LKS Gąsawa

12. Miśkiewicz Mariusz Budowlani Łódź

13. Piwowarczyk Krzysztof Budowlani Łódź

14. Karczewski Marcin Polonia Skierniewice

15. Napiórkowski Piotr Polonia Skierniewice

16. Lisowski Kamil Polonia Skierniewice

17. Sychowski Tomasz Plejada Nysa

Wykaz uczniów ZSMS w Poznaniu rok szkolny 2002/2003

Klasa I s 3 Klub sportowy

1. 1. Balcerowicz Paweł KS’ Pomorzanin” Toruń

2. 2.Buczkowski Bartosz KS”Warta „ Poznań

3. 3.Czapliński Mateusz KS” Pocztowiec” Poznań

4. 4.Dzięgielewski Patryk Bałagany Łubianka

5. 5.Gorczyca Łukasz KS” Pocztowiec” Poznań

6. 6.Górny Tomasz KS”Warta „ Poznań

7. 7.Jułga Michał LKS Gąsawa

8. 8.Karczewski Marcin Polonia Skierniewice

9. 9.Kulpa Jarosław KS’ Pomorzanin” Toruń

10. 10.Lis Grzegorz KS”Warta „ Poznań

11. 11.Lisowski Kamil Plejada Nysa

12. 12.Łoś Marcin Plejada Nysa

13. 13.Michalak Dariusz KS” Pocztowiec” Poznań

14. 14.Miśkiewicz Mariusz Budowlani Łódź

15. 15.Napiórkowski Piotr Polonia Skierniewice

16. 16.Piwowarczyk Krzysztof Budowlani Łódź

17. 17.Plewa Michał LKS Gąsawa

18. 18.Rataj Waldemar LKS Gąsawa

19. 19.Siejkowski Mateusz KS” Pocztowiec” Poznań

20. 20.Stegliński Konrad Budowlani Łódź

21. 21.Sychowski Tomasz Plejada Nysa

22. 22.Wachowiak Krzysztof KS”Warta „ Poznań

23. 23.Zawadzki Radosław Bałagany Łubianka

24. 24.Żywiczka Bartosz KS’ Pomorzanin” Toruń